Učebnice pro výuku německého jazyka a anglického jazyka – spojte se e-mailem s vyučujícím a domluvte se na přesném názvu i dílu učebnice.

Nově nastupující žáci si pro cizí jazyk angličtina nebo němčina zakoupí následující učebnice tak, aby je měli s sebou již na prvních hodinách cizího jazyka – viz rozvrh. Nástavbové ročníky si na počátku studia vybírají pouze jeden cizí jazyk (AJ, nebo NJ), který pro ně bude tím hlavním (většinou maturitním). Druhý cizí jazyk v rozvrhu poté nemají a není potřeba si kupovat danou učebnici.

Učebnice pro výuku německého jazyka:

1.A –  Schritte international 1              Učebnice – rok vydání 2006

2.A –  Schritte international 2                                  „

3.A –  Schritte international 3                                  “  

3.C, 4.C a 5.C = Schritte International 1. Pokud si některý ze studentů „céčkových“ ročníků zvolí NJ jako první (tj. maturitní) jazyk, bude v průběhu studovat potřebovat i další díly učebnice. Informace obdrží během roku od vyučujícího.

Učebnice na ekonomiku (EKONOMIE – stručný přehled teorie a praxe aktuálně a v souvislostech, autor: Jena Švarcová a kol.) je učebnicí doporučenou. Je velmi vhodná pro doplnění vykládané látky a jako výchozí materiál pro přípravu k maturitě.

Informace pro nově nastupující žáky